Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Sevgilinize Özel 5

2 posters
YazarMesaj
Hoca
Administrator
Administrator
Hoca

Erkek
Tavsiye eden : Dost bi-vefa,devran bi-sükut,Dert çok derman yok,düşman kavi,talih zebun
Ülke : Çarşı

Sevgilinize Özel 5 Empty
MesajKonu: Sevgilinize Özel 5   Sevgilinize Özel 5 Icon_minitimeÇarş. Haz. 20 2007, 18:22

♥ Rüzgara hakim olamıyorsan yelkenlerini ona göre ayarla. ve unutma ki hayat karşılaştığın güçlüklerle değil gemiyi limana getirip getiremediğinle ilgilenir...

♥ Gözlerin gökte olsaydı, yıldızlarda senin yüzünde utandırırdı yıldızları yanaklarının parlaklığı Tıpkı gün ışığının kandili utandırdığı gibi...

♥ Kötümser yalnız tüneli görür,iyimser tünelim sonundaki ışığı görür,gerçekçi tünelle birlikte ışığı hemde gelecek treni görür.

♥ Sen dünyaya sürgün bir meleksin ve ben seni o kadar çok seveceğim ki bir daha cennetine dönemeyeceksin!

♥ Gerçek sevgi kötülük gördüğünde azalmayıp iyilik gördüğünde artmayandır.

♥ Sevgi karanlık bir tünelde yakılan mum ışığı gibidir... Size yolunuzu gösterir ama uzakta ne olduğunu söylemez.

♥ Paylaşacak dostlarınız yoksa iyi şeylere sahip olmanın bir zevki de yoktur...

♥ Herkesi kusurları ile gören bir kimsenin senden de övgü ile bahsetmesini bekleme.

♥ Sen Beni Bir Dağın Eteğindeki Gelincik Kadar Severken Ben Seni O Dağın Doruğundaki Kardelen Kadar Özlüyorum.

♥ Buruk Bir Duygu Yüklenirse Yüreğine, Gözlerin Zamansız Dalıverirse Uzaklara, Hele Kulakların Deli Gibi Çınlarsa Bilki Bir Yerlerde Özlenmişsindir.

♥ Duyguydu Yıllarca Bozdurup Harcadığımız, Sevgiydi Gölgelerimizi Kıskandığımız, Kaderdi Pençesinden Kurtulamadığımız, Mutluluktu Tadına Doyamadığımız, Aşktanda Öte Birşeydi Adını Koyamadığımız.

♥ Yanağına Düşen Kar Tanesi Eriyip Dudaklarına Ulaştığında O Bir Damla Serinliği Benimle Paylaşmak İstersen Yüzüne Esen Rüzgara Dön. Bilki O Rüzgarda Ben Olacağım.

♥ Karanlık Aydınlıktan, Yalan Doğrudan Kaçar. Güneş Yalnızda Olsa Etrafa Işık Saçar. Üzülme Doğruların Kaderidir Yalnızlık. Kargalar Sürüyle Kartallar Yalnız Uçar.

♥ Göz Damlalarının Yanaklarına Çizdiği Islak Patikaları Seyret, Seyret ki Yalnızlığın Acısını Anlayasın. Dudaklarını Okşayan Tuzlu Tanecikleri Hisset, Hisset ki Daha Güzel Ağlayasın
http://forumclass.net.tc
crazy_xxx
Co-Admin
Co-Admin
crazy_xxx

Erkek
Tavsiye eden : jonest

Sevgilinize Özel 5 Empty
MesajKonu: Geri: Sevgilinize Özel 5   Sevgilinize Özel 5 Icon_minitimeCuma Tem. 06 2007, 16:34

Teşekkürler
http://www.frmkanki.tr.cx

Sevgilinize Özel 5
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-