Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Aşk Espirileri 3

2 posters
YazarMesaj
Hoca
Administrator
Administrator
Hoca

Erkek
Tavsiye eden : Dost bi-vefa,devran bi-sükut,Dert çok derman yok,düşman kavi,talih zebun
Ülke : Çarşı

Aşk Espirileri 3 Empty
MesajKonu: Aşk Espirileri 3   Aşk Espirileri 3 Icon_minitimeÇarş. Haz. 20 2007, 17:48

¢¾ Hey garson! bana kalbim kadar yanik doner, dusuncelerim kadar karisik bir salata, acilarim kadar koyu bir kahve getir.

¢¾ Karin olmak istiyorum karin, Ey benim kardanadamim.

¢¾ Derstlesmek istiyorsan 1 tusla, birine sarilmak istiyorsan 2 tusla, eglenmek icin 3 tusla, hepsini istiyorsan benim numarami tusla.

¢¾ Sen kadayif kadar tatli, lahmacun kadar sicak, cig kofte kadar yakici, dolma gibi cekici, bulgur gibi asil ve icli kofte kadar dayanilmazsin.

¢¾ Erkek jinekolog hicbir zaman kendi arabasi olmamis bir oto tamircisi gibidir.

¢¾ Sevgilim, seni tv kumandasindan, futbol topundan, pazar gazetesinden cok daha fazla sevdigimi soylemismiydim.

¢¾ ASika bagdat sorulmaz, aninda korkup tuyer.

¢¾ Ask dolmaya benzer, iyi sarilmazsa piserken dagilabilir.

¢¾ Sevgilim duygularim visne kaymak yani karmakarisik.

¢¾ Annem bana okula giderken ustunu SIKI giy terleyip usutme. Karsidan karsiya gecerken dikkatli ol dedi. Ama asik olma demediki.

¢¾ Ask bir sudur. Eee isin butun espirisi bu mudur?

¢¾ Ask bir deniz bense onun engin sularinda dibe cokmus bir keriz.

¢¾ Sevgilim sensiz gozlerim hicbirseyi gormuyor. Seninle olunca da gozlerim senden baskasini gormuyor.

¢¾ Askin mideme vurdu, beni ne yar paklar nede dost, beni paklayacak olan bir ayran iki de tost.

¢¾ Ruhum benim her gece gel bekliyorum seni o selvinin altinda mezarc mahmut.

¢¾ Askin bahardi bulbuller vardi Da... Hangi salak kafesin kapsini acik birakti.

¢¾ Artik bu solan bahcede bulbullere yer yok. Bulbulleri on bahceye aldilar. Buraya marul ekecekler.

¢¾ Nasil gecti habersiz o guzelim yillarim. Insan bi haber verir burada bosunami bekledik.

¢¾ Ask bir otomobil gibidir yedek parcalari surekli degisir.

¢¾ Uzum gozlu elma yanakli kiraz dudakli pirasa sacli sevgilim. Seni cok ozledim. Imza : Manav Osman
http://forumclass.net.tc
crazy_xxx
Co-Admin
Co-Admin
crazy_xxx

Erkek
Tavsiye eden : jonest

Aşk Espirileri 3 Empty
MesajKonu: Geri: Aşk Espirileri 3   Aşk Espirileri 3 Icon_minitimeCuma Tem. 06 2007, 16:37

Teşekkürler
http://www.frmkanki.tr.cx

Aşk Espirileri 3
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-