Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Aşk Espirileri 2

2 posters
YazarMesaj
Hoca
Administrator
Administrator
Hoca

Erkek
Tavsiye eden : Dost bi-vefa,devran bi-sükut,Dert çok derman yok,düşman kavi,talih zebun
Ülke : Çarşı

Aşk Espirileri 2 Empty
MesajKonu: Aşk Espirileri 2   Aşk Espirileri 2 Icon_minitimeÇarş. Haz. 20 2007, 17:47

Sabahlari kahvalti yapmiyorum cunku seni dusunuyorum. Oglenleri yemek yemiyorum cunku seni dusunuyorum. Gece olunca uyuyamiyorum cunku acim.

¢¾ Eline almis bir cicek sevecek sevmeyecek. Ah, koca sersem cicek nerden bilecek.

¢¾ Deprem gibi girdin gonlume, fay hatti cizdin beynime, enkalar biraktin kalbimde, artcilar hala devam etmekte.

¢¾ Ask elmayi yemekle baslar, ayvayi yemekle biter.

¢¾ Butun kizlar cicek olsun, ari olmazsam namerdim.

¢¾ Bizi cekemediler, halat koptu canim.

¢¾ Allah`im !! Kendim icin birsey istemiyorum, sadece anneme elma yanakli, bal dudakli, sutun bakcakli bir gelin nasip eyle.

¢¾ Deli gibi sevdim, manyak gibi evlendim.

¢¾ Kizlar artik beyaz yatli prenslerini bekliyorlar.

¢¾ Asik olup izdirap cekecegime, nezle olup burnumu cekerim.

¢¾ Para icin evlenme, borc almak daha hesaplidir.

¢¾ Seni sevecektim kiskanacak el ustunde tutacaktim kendimi sana sevdirecek bana baglayacaktim ip koptu

¢¾ Bataryasi zayif hayallerimizin kapsama alani disinda kalan kesimlerine sebeke hatasi nedeniyle ulasamadik simdi yuregimde full ceken hattimla seni seviyorum.

¢¾ Kalbim senden cektigini ABD usame bin ladinden cekmedi. Yuregimin teroristi dunya birlesse seni yok edemez. Akibetim ikiz kulede olsa yine seni sevecegim.

¢¾ Seni sevdim seveli basim belada seni dusunurken uyuya kaldim helada

¢¾ Sekerden evimiz tuzdan hayallerimiz vardi. Ne yazikki dun yagmur yagdi.

¢¾ Bunu iyi belle Cehennem buz tutuncaya kadar seni sevecegim

¢¾ Askimizin suya dusecegini bilseydim balik olurdum.

¢¾ Asika bagdat sorulmaz. BUSH

¢¾ Fazla mendiliniz varmi, asik olmusunda!

¢¾ Karayollarinda degil, senin kollarinda oleyim.

¢¾ Sana birsey soyleyecegim, ama sakin uzulme; dun doktora gittim, bobreklerimde kum, kalbimde seni buldular.
http://forumclass.net.tc
crazy_xxx
Co-Admin
Co-Admin
crazy_xxx

Erkek
Tavsiye eden : jonest

Aşk Espirileri 2 Empty
MesajKonu: Geri: Aşk Espirileri 2   Aşk Espirileri 2 Icon_minitimeCuma Tem. 06 2007, 16:37

Teşekkürler
http://www.frmkanki.tr.cx

Aşk Espirileri 2
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-